جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 182382
  تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1395 14:25
  تعداد بازدید : 592

  رئیس کل دادگستری کرمان خبرداد

  رفع تصرف از 50 هکتار اراضی دولتی در شهرستان فهرج/ رشد 50 درصدی کشفیات سرقت

  موحد گفت: احکام قضائی در جهت رفع تصرف وخلع ید برای 50هکتار از اراضی دولتی در شهرستان فهرج از توابع استان کرمان صادر شده وپرونده ها در مرحله اجرای حکم است.


  به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، یدالله موحد در بازدید از حوزه های قضایی فهرج اظهارکرد: احکام قضائی در جهت رفع تصرف وخلع ید برای 50هکتار از اراضی دولتی در شهرستان فهرج از توابع استان کرمان صادر شده وپرونده ها در مرحله اجرای حکم است.

  رئیس کل دادگستری استان کرمان افزود: شهرستان فهرج یکی از امن ترین شهرستان های استان کرمان محسوب می شود.

  رفع تصرف از 50 هکتار اراضی دولتی در شهرستان فهرج/ رشد 50 درصدی کشفیات سرقت /افتتاح دادگاه بخش بروات


  رئیس دادگستری شهرستان فهرج نیز با بیان اینکه در سال 94 جرائم خشن از قبیل آدم ربائی وسرقت مسلحانه 50درصد کاهش یافته است،گفت: خوشبختانه طی دو سال گذشته شاهد هیچگونه قتلی در این شهرستان نبوده ایم.

  ابوذر داوریان افزود: با تلاش های شبانه روزی دستگاههای انتظامی وامنیتی کشفیات سرقت در سال 94 نسبت به سال ماقبل 50درصد رشد داشته است.

   امام جمعه شهرستان فهرج نیز عملکرد رئیس دادگاه عمومی فرج را مثبت ارزیابی کرد وافزود:هرچه عملکرد قضات بهتر باشد اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزایش خواهد یافت.

  افتتاح دادگاه بخش بروات ؛ به زودی 

  رئیس کل دادگستری استان کرمان از راه اندازی دادگاه بخش بروات در آینده نزدیک خبرداد.
  یدالله موحد در جلسه با فرماندار شهرستان بم ومسئولین بخش بروات بیان کرد: با افتتاح دادگاه بخش بروات،تعداد واحدهای قضائی در استان کرمان به عدد 30 خواهد رسید.

  رفع تصرف از 50 هکتار اراضی دولتی در شهرستان فهرج/ رشد 50 درصدی کشفیات سرقت /افتتاح دادگاه بخش بروات


  نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان عنوان کرد: امنیت و عدالت دو مولفه مهم در یک جامعه محسوب می شود و رفاه در سایه امنیت وعدالت قابل استفاده خواهد بود.

  این مقام ارشد قضائی استان کرمان در ادامه گفت: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در دسترس قرار دادن خدمات قضائی وعدالت در اختیار مردم است.

  نقش ائمه جمعه در صلح وسازش دعاوی خانوادگی بی بدیل است

  رئیس دادگستری شهرستان بم نیز در این جلسه گفت: ائمه جمعه در حل وفصل دعاوی خانوادگی نقش موثری ایفا می کنند و بیشتر پرونده های دعاوی خانواده که به امام جمعه شهرستان ارجاع شده با   صلح وسازش مختومه شده است.

  مصطفی عارف کیا در ادامه بیان کرد: وجود امنیت در شهرستان بم مرهون تلاش های مسئولین دستگاه های اطلاعاتی،امنیتی وانتظامی است.

  مهندس اشک فرماندار شهرستان بم نیز گفت: وجود نهادهای قضائی در هر منطقه منجر به پیشگیری از وقوع جرم می شود و در ارتقاء سطح امنیت آن منطقه نقش موثری دارد.

  رفع تصرف از 50 هکتار اراضی دولتی در شهرستان فهرج/ رشد 50 درصدی کشفیات سرقت /افتتاح دادگاه بخش بروات

  بازرسی ونظارت در قوه قضائیه برای ارتقاء سلامت کار و بهبود فرایند ها نهادینه شده است

  رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه مسئول نظارت وارزشیابی قضات استان کرمان از حوزه های قضائی ریگان،فهرج ونرماشیر به صورت سرزده بازدید بعمل آورد.

  یدالله موحد در حاشیه بازدید سرزده از حوزه های قضائی شرق استان کرمان اظهار کرد: بازرسی ونظارت بر رفتار وکارکردهای منابع انسانی در قوه قضائیه برای ارتقاء سلامت کار،بهبود فرایند ها و روش های مدیریتی  ودادرسی ها نهادینه شده است.

  نماینده عالی قوه قضائیه در جمع قضات شهرستان ریگان اضافه کرد: دستگاه قضائی نماد ومظهر اقتدار وعدالت در کشور است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
27666102
اکنون :
26