جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 182386
  تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1395 14:58
  تعداد بازدید : 426

  رئیس کل دادگستری اصفهان خبرداد

  اجرای طرح ضربتی برخورد با جرائم خاص و اراذل و اوباش

  خسروی وفا از اجرای طرح ضربتی، قاطع و مقتدرانه و برخورد با جرائم خاص و اراذل و اوباش در اصفهان خبرداد.


  به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری اصفهان، احمد خسروی وفا در ستاد پیشگیری و مبارزه با جرائم خاص استان اصفهان از اجرای طرح ضربتی، قاطع و مقتدرانه و برخورد با جرائم خاص و اراذل و اوباش خبرداد.

  رئیس کل دادگستری استان اصفهان بر ضرورت و اهمیت برقراری امنیت و احساس آن در جامعه تاکید و بیان کرد: خوشبختانه برخورد قاطع با هر گونه ناامنی هم از مطالبات عمومی از مسئولان بوده و هم هیچگونه مناقشه ای در آن متصور نیست.

  وی از اعضای ستاد خواست با شناسایی مناطق جرم خیز و اراذل و اوباش و اشرار شاخص و با بهره مندی از تمامی ظرفیت ها، مبارزه و برخورد مقتدرانه با اینگونه افراد را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و هر گونه جرم مرتبط با مسائل امنیتی را از ابتدا تا حصول نتیجه قطعی و قانونی مدیریت دقیق انتظامی، اطلاعاتی و قضایی کنند.

  رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با جرائم خاص استان همچنین از حفظ و افزایش اختیارات قانونی پلیس در حوزه برخورد با جرائم خشن خبر داد و افزود: در دادگستری استان نیز شعب ویژه با قضات با تجربه و مجرب اعم از دادسرا و محاکم به این امر اختصاص یافته و کلیه مراحل رسیدگی به اینگونه جرائم با مدیریت دادستان، رئیس محاکم عمومی و انقلاب و رئیس کل دادگستری به صورت جدی پیگیری شده و به نتیجه نهایی خواهد رسید.

  خسروی وفا با اشاره به اینکه هیچگونه حاشیه امنی برای متجاوزان و متعرضان به امنیت و نوامیس مردم در استان وجود نخواهد داشت خاطرنشان کرد: کلیه تدابیر و اقدامات لازم در حفظ و افزایش امنیت و احساس امنیت عمومی در این ستاد اندیشیده شده و کانون های اراذل و اوباش شناسایی و متلاشی خواهد شد.

  این مسئول عالی قضایی تصریح کرد: کمیته ای فرعی و تیم ویژه از بهترین و مجرب ترین نیروهای ویژه نظامی و انتظامی تحت نظارت این ستاد مسؤولیت اجرایی شدن مصوبات آن را عهده دار خواهند شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
27665859
اکنون :
42