جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 184816
  تاریخ انتشار : 30 خرداد 1395 13:46
  تعداد بازدید : 940

  سخنگوی قوه قضاییه:

  انتشار فیش های حقوقی جرم نیست، اما ...

  سخنگوی دستگاه قضا در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا انتشار فیش های حقوقی جرم است؟ گفت: انتشار فیش های حقوقی جرم نیست، اما اگر به حیثیت افراد و خانواده شان لطمه وارد کند صحیح نیست.

  به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلیمن محسنی اژه ای در خصوص حادثه شهران گفت: قطعا پرونده ای در این رابطه تشکیل خواهد شد و قاضی در این خصوص به تنهایی نمی تواند نظر دهد و باید نظر کارشناسان مطرح شود. فردی که فوت شده حقوقی دارد و به وی دیه تعلق می گیرد.

  وی در رابطه با پرونده روزنامه قانون گفت: گاهی برخی از جرائم جنبه عمومی دارد و این به این معنا نیست که اگر شکایت مطرح شد شخص حتما مجرم است ،البته بیش از یک شکایت مطرح شده و از آخرین نتیجه آن اطلاعی ندارم.

  محسنی اژه ای همچنین در رابطه با توقیف سایت جهان نیوز گفت: این توقیف مربوط به قوه قصاییه نبوده و هیات نظارت بر مطبوعات آن را توقیف کرده است.


  سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به این سئوال که آیا شرکای بابک زنجانی می توانند وثیقه بگذارند، گفت: هر کسی که در ایران وثیقه داشته باشد و وثیقه آن مشکلی نداشته باشد می تواند وثیقه بگذارد.

  وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه ایا انتشار فیش های حقوقی جرم است گفت: انتشار فیش های حقوقی جرم نیست، اما اگر به حیثیت افراد و خانواده شان لطمه وارد کند صحیح نیست.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28128715
اکنون :
37