جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35688
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 12:54
  تعداد بازدید : 381

  علیرضا محجوب:

  فقدان آموزش های پیش از ازدواج در افزایش طلاق تأثیر گذار است

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: به طور حتم فقدان آموزش های لازم پیش از امر ازدواج در بی ثباتی خاواده ها و افزایش معضل طلاق تأثیرگذار است .

  فقدان آموزش‌های پیش از ازدواج در افزایش طلاق تأثیر گذار استبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا محجوب عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با ابراز تأسف از پیشی گرفتن سرعت طلاق از ازدواج در کشور در یک ماه اخیر، گفت:‌ فقدان آموزش‌های لازم پیش از امر ازدواج در بی‌ثباتی خانواده‌ها و افزایش معضل طلاق تأثیرگذار است .
  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارات برخی کارشناسان مبنی بر تأثیرگذاری مشکلات اقتصادی کشور در افزایش آمار طلاق، افزود: به طور حتم این مشکلات تأثیر به سزایی در افزایش آمار طلاق در میان زوج‌‌های حوان دارد، اما این موضوع را نمی توان مهم‌ترین عامل افزایش این آمارها دانست.
  وی با بیان اینکه نبود فرهنگ ساده‌زیستی و ازدواج آسان در افزایش مشکلات زوج‌ها و به تبع آن افزایش آمار طلاق تأثیرگذار است، تصریح کرد: به طور حتم دستگاه‌ها و مسئولات متولی باید در جهت ترویج فرهنگ زندگی اسلامی ایرانی تلاش و برنامه‌ریزی کنند.
  نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه به طور حتم زمینه ایجاد اشتغال می‌تواند در تحکیم خانواده‌های ایرانی مؤثر است، گفت: اشتغال پایدار باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد، زیرا اقتصاد خانواده در تحکیم خانواده‌ها موثر است.
  به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، بر لزوم برنامه‌ریزی و فرهنگسازی مسئولان برای افزایش آمار ازدواج و کاهش معضل طلاق تأکید کرد و گفت: افزایش میزان ازدواج و کاهش سن ازدواج در سایه تمهیدات مسئولان و کاهش مشکلات اقتصادی و فرهنگسازی ازدواج آسان محقق می‌شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28128715
اکنون :
36