جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 48173
  تاریخ انتشار : 19 اسفند 1392 12:41
  تعداد بازدید : 1083

  پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق کجاست؟

  قاضی سیامک مدیرخراسانی با اشاره به نواقص موجود در پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق گفت که پرونده مذکور برای رفع نقض به دادسرا بازگشته است.

  52015.jpg

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اوایل مهرماه سال جاری برگزاری دادگاه متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز شد.

   

  این پرونده بیش از 5 هزار شاکی دارد و آبان ماه سال جاری قاضی مدیرخراسانی به ایسنا گفته بود که تاکنون به شکایت تعدادی از شکات این پرونده رسیدگی شده و اغلب آن‌ها خواهان مجازات متهمان و تحویل زمین‌های خود هستند.

   

  همچنین تا 27 آبان‌ماه سال جاری بیش از 25 جلسه دادگاه تشکیل شد و قاضی رسیدگی کننده به این پرونده اعلام کرد که دفاعیات از تمامی متهمان اخذ شده است.

   

  قاضی مدیرخراسانی صبح امروز درباره آخرین وضعیت پرونده مذکور گفت: پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران را برای رفع نقض به دادسرا فرستاده‌ایم و هنوز این پرونده از دادسرا برای ما ارسال نشده است.

   

  به گزارش ایسنا، پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری مدیران سابق این شرکت از حدود 8 هزار نفر به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال 82 در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی 6 و 12 مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه 6 ارجاع شد.

   

  پس از انجام تحقیقات، پرونده مذکور با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28108133
اکنون :
29